25 maja 2020

Wracamy do życia – otwieramy 30.05 !

30.05.2020 w sobotę otwieramy się w nowej rzeczywistości….

Poniżej kilka zasad które jesteśmy zmuszeni wprowadzić w celu zachowania waszego i naszego bezpieczeństwa:

  • Na początku nie będziemy wymagać zapisów na wejścia indywidualne. Klienci będą liczeni aby nie przekroczyć dopuszczalnej liczby osób.  W naszym Centrum, zgodnie z obowiązującym przepisami, w każdej z 3 sal może przebywać maksymalnie 12 osób (łącznie na obiekcie 36 osób).  Jeżeli w ciągu kilku pierwszych dni zaczniemy zbliżać się do dopuszczalnej ilości klientów, wtedy rozważymy wprowadzenie zapisów.
  • Konieczność dezynfekcji rąk w obiekcie oraz posiadania obuwia zmiennego. Zakaz poruszania się na boso.
  • Zalecamy korzystanie z magnezji w płynie.
  • Zakaz korzystania z szatni i pryszniców (prosimy o przybycie już w stroju sportowym), toalety będą dostępne normalnie.
  • Prosimy aby na obiekcie przebywały tylko osoby trenujące. W przypadku dzieci / młodzieży poniżej 16 roku życia, korzystających z obiektu indywidualnie (nie na sekcji) prosimy aby były pod opieką 1 opiekuna na dziecko.
  • Od 1 czerwca (poniedziałek) ruszamy z sekcjami, konieczne będą zapisy, grafik sekcji znajduje się poniżej. Pierwszeństwo zapisów na sekcje mają klienci uczestniczący na sekcję w marcu – PROSIMY O KONTAKT SMS Z DEKLARACJĄ CHĘCI DALSZEGO UCZESTNICTWA W SEKCJI. W SMS-E PROSZĘ PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ NR GRUPY DO KTÓREJ CHCIAŁO BY SIĘ DOŁĄCZYĆ  – tel. 698 860 550.
  • Karnety czasowe wykupione w marcu nie będą przedłużane. Nie wykorzystane zajęcia sekcji w czasie przed pandemią zostaną zamienione na wejścia jednorazowe. Prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii !

Grafik sekcji:

Pobierz grafik (plik PDF)

Ścianka zmieniła się nie do poznania…zresztą zobaczycie sami :))))

Cieszymy się, że znowu się z Wami spotkamy !

Adres

ul. Świecka 8
(dojazd od strony ulicy Racławickiej)

85-048 Bydgoszcz

Otwarte

pn-nd: 14:00 do 22:00