Urodziny na ściance

W Centrum Wspinaczkowym „SPIDER” organizujemy imprezy urodzinowe dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat ! Zajęcia z instruktorami trwają 1 godzinę i 45 minut (Po tym czasie następuje poczęstunek na który przeznaczone dodatkowe 30 min – łącznie 2 godziny i 15 minut). Część zabawowa stanowi połączenie sportu z zabawą i jest szczegółowo dopracowana do każdego dziecka, bez względu na jego sprawność fizyczną.

Na dzieci czekają następujące atrakcje wspinaczkowe:

  • Zabawy okołowspinaczkowe – powódź, kolory, przeciąganie liny itd.

  • Wspinaczka na jaszczurkę – jaszczurka ma wysokość 5 metrów, dzieci wspinają się na nią 2 razy – pierwsze wejście jest na torze łatwiejszym, drugie na trudniejszym. Zwykle jaszczurka nie sprawia dzieciom trudności, ta zabawa ma na celu obycie dziecka z wysokością i nauczenie podstaw wspinaczki.

  • Huśtawka na linach nad wielkim materacem – dzieci przypinane są do liny i wprowadzane na podest, animator pociągając za linę ściąga dziecko z podestu. Efekt jest podobny do dużej bujawki.

  • Wspinaczka na zieloną ściankę – jest to łatwa ścianka z dużą ilością chwytów w kształcie zwierzątek odpowiednio dobranych do wielkości dłoni małych „wspinaczy”. Ścianka ma wysokość 8 metrów a dzieci wspinają się na nią po kolei.

  • Wspinaczka na dużej ścianie – dzieci wspinają się na wybrane tory na ściance o wysokości 11 metrów.

  • Duża bujawka – zabawa która jest połączeniem wspinaczki i wahadła. Dzieci tak jak przy Małym Wahadle są bujane na linie, jednak żeby skok mógł dojść do skutku dziecko musi wejść do wyznaczonego miejsca na zielonej ściance.

Podczas zabawy dzieci znajdują się pod opieką wykwalifikowanej oraz w pełni przeszkolonej kadry.

W urodzinach może uczestniczyć maksimum 20 osób.

Imprezy odbywają się w soboty i niedziele przed otwarciem ścianki aby cały obiekt był do dyspozycji dzieci (od godziny 10:00 lub od 12:15). Inne terminy są możliwe, ale muszą być uzgadniane indywidualnie.

Cena urodzin w wariancie podstawowym dla minimalnej grupy 8 osób wynosi 250 zł, każda kolejna osoba kosztuje 25 złdodatkowo.

W wariancie rozszerzonym po części zabawowej następuje poczęstunek (1 pizza na 3 osoby). Poczęstunek odbędzie się w specjalnie przygotowanej część ścianki (salka wyposażona jest w stoliki, ławki oraz jest okazyjnie przystrojona – talerzyki, sztućce i kubeczki są po naszej stronie). Wariant rozszerzony o poczęstunek to dodatkowo koszy 5 zł / osobę.

W trakcie zabawy przewidziane są dwie kilkuminutowe przerwy na picie. Woda, soki i kubeczki są po naszej stronie bez względu wybór wariantu.

Zapraszamy- każde dziecko przeżyje u nas wspaniałą przygodę!

Dodatkowe informacje:
Tel. 698 860 550 lub w siedzibie Centrum Wspinaczkowym „SPIDER” ul. Świecka 8

Adres

ul. Świecka 8
(dojazd od strony ulicy Racławickiej)

85-048 Bydgoszcz

Otwarte

pn-nd: 14:00 do 22:00