Urodziny na ściance

W Centrum Wspinaczkowym „SPIDER” organizujemy imprezy urodzinowe dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat ! Zajęcia z instruktorami trwają 1 godzinę i 45 minut (Po tym czasie następuje poczęstunek na który przeznaczone dodatkowe 30 min – łącznie 2 godziny i 15 minut). Część zabawowa stanowi połączenie sportu z zabawą i jest szczegółowo dopracowana do każdego dziecka, bez względu na jego sprawność fizyczną.

Na dzieci czekają następujące atrakcje wspinaczkowe:

 • Zabawy okołowspinaczkowe – powódź, kolory, przeciąganie liny itd.
 • Wspinaczka na jaszczurkę – jaszczurka ma wysokość 5 metrów, dzieci wspinają się na nią 2 razy – pierwsze wejście jest na torze łatwiejszym, drugie na trudniejszym. Zwykle jaszczurka nie sprawia dzieciom trudności, ta zabawa ma na celu obycie dziecka z wysokością i nauczenie podstaw wspinaczki.
 • Huśtawka na linach nad wielkim materacem – dzieci przypinane są do liny i wprowadzane na podest, animator pociągając za linę ściąga dziecko z podestu. Efekt jest podobny do dużej bujawki.
 • Wspinaczka na ściankę po zwierzątkach  – jest to łatwa ścianka z dużą ilością chwytów w kształcie zwierzątek odpowiednio dobranych do wielkości dłoni małych „wspinaczy”. Ścianka ma wysokość 8 metru a dzieci wspinają się na nią po kolei.

 • Wspinaczka na dużej ścianie – dzieci wspinają się na wybrane tory na ściance o wysokości 11 metrów.
  • Duża bujawka – zabawa która jest połączeniem wspinaczki i wahadła. Dzieci tak jak przy Małym Wahadle są bujane na linie, jednak żeby skok mógł dojść do skutku dziecko musi wejść do wyznaczonego miejsca na zielonej ściance.
  • Skok na cukierka – dziecko wchodzi po drabince na podest na wysokości  8 metrów, przed nim, w odległości 2 m, wisi ogromny cukierek. Dziecko musi wybić się z podestu i skoczyć na cukierka w taki sposób aby się na nim utrzymać. Młody uczestnik ma cały czas asekurację i w razie nie utrzymania lub nie doskoczenia do cukierka bezpiecznie zjedzie na ziemie. Zabawa kształtuje zwinność, koordynację i pomaga w przełamywaniu strachu.
  • Ścianki dla dzieci – wspinanie na czasówkę, klocki sześcienne, żyrafę i trasy po kolorach.

Podczas zabawy dzieci znajdują się pod opieką wykwalifikowanej oraz w pełni przeszkolonej kadry.

W urodzinach może uczestniczyć maksimum 30 osób.

Imprezy odbywają się w soboty i niedziele przed otwarciem ścianki aby cały obiekt był do dyspozycji dzieci (od godziny 10:00 lub od 12:30). Inne terminy są możliwe, ale muszą być uzgadniane indywidualnie.

Cena urodzin  dla grupy do 10 osób wynosi 600 zł, każda kolejna osoba kosztuje 30 zł. W pakiecie oferujemy okolicznościowo przystrojoną salkę ze stołem i ławkami oraz talerzyki, sztućce, kubeczki, przekąski, wodę i soki.

Zapraszamy- każde dziecko przeżyje u nas wspaniałą przygodę!

Dodatkowe informacje:
Tel. 698 860 550 lub w siedzibie Centrum Wspinaczkowym SPIDER ul. Świecka 8

Adres

ul. Świecka 8
(dojazd od strony ulicy Racławickiej)

85-048 Bydgoszcz

Otwarte

pn-pt: 14:00 do 22:00

sb-nd: 12:00 do 22:00