Urodziny na ściance

W Centrum Wspinaczkowym „SPIDER” organizujemy imprezy urodzinowe dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat ! Zajęcia z instruktorami trwają 1 godzinę i 45 minut (Po tym czasie następuje poczęstunek na który przeznaczone dodatkowe 30 min – łącznie 2 godziny i 15 minut). Część zabawowa stanowi połączenie sportu z zabawą i jest szczegółowo dopracowana do każdego dziecka, bez względu na jego sprawność fizyczną.

Na dzieci czekają następujące atrakcje wspinaczkowe:

  • Zabawy okołowspinaczkowe – powódź, kolory, przeciąganie liny itd.
  • Wspinaczka na jaszczurkę – jaszczurka ma wysokość 5 metrów, dzieci wspinają się na nią 2 razy – pierwsze wejście jest na torze łatwiejszym, drugie na trudniejszym. Zwykle jaszczurka nie sprawia dzieciom trudności, ta zabawa ma na celu obycie dziecka z wysokością i nauczenie podstaw wspinaczki.
  • Huśtawka na linach nad wielkim materacem – dzieci przypinane są do liny i wprowadzane na podest, animator pociągając za linę ściąga dziecko z podestu. Efekt jest podobny do dużej bujawki.
  • Wspinaczka na ściankę po zwierzątkach  – jest to łatwa ścianka z dużą ilością chwytów w kształcie zwierzątek odpowiednio dobranych do wielkości dłoni małych „wspinaczy”. Ścianka ma wysokość 8 metru a dzieci wspinają się na nią po kolei.

  • Wspinaczka na dużej ścianie – dzieci wspinają się na wybrane tory na ściance o wysokości 11 metrów.
  • Duża bujawka – zabawa która jest połączeniem wspinaczki i wahadła. Dzieci tak jak przy Małym Wahadle są bujane na linie, jednak żeby skok mógł dojść do skutku dziecko musi wejść do wyznaczonego miejsca na zielonej ściance.
  • Skok na cukierka – dziecko wchodzi po drabince na podest na wysokości  8 metrów, przed nim, w odległości 2 m, wisi ogromny cukierek. Dziecko musi wybić się z podestu i skoczyć na cukierka w taki sposób aby się na nim utrzymać. Młody uczestnik ma cały czas asekurację i w razie nie utrzymania lub nie doskoczenia do cukierka bezpiecznie zjedzie na ziemie. Zabawa kształtuje zwinność, koordynację i pomaga w przełamywaniu strachu.

Podczas zabawy dzieci znajdują się pod opieką wykwalifikowanej oraz w pełni przeszkolonej kadry.

W urodzinach może uczestniczyć maksimum 30 osób.

Imprezy odbywają się w soboty i niedziele przed otwarciem ścianki aby cały obiekt był do dyspozycji dzieci (od godziny 10:00 lub od 12:30). Inne terminy są możliwe, ale muszą być uzgadniane indywidualnie.

Cena urodzin w wariancie podstawowym dla minimalnej grupy 8 osób wynosi 350 zł, każda kolejna osoba kosztuje 25 zł.

W wariancie rozszerzonym po części zabawowej następuje poczęstunek (1 pizza na 3-4 osoby). Poczęstunek odbędzie się w specjalnie przygotowanej część ścianki (salka wyposażona jest w stoliki, ławki oraz jest okazyjnie przystrojona – talerzyki, sztućce i kubeczki są po naszej stronie). Wariant rozszerzony o poczęstunek to dodatkowo koszy 25-30 zł za 1 pizzę (40cm) w zależności od wyboru dodatków.

W trakcie zabawy przewidziane są dwie kilkuminutowe przerwy na picie. Woda, soki i kubeczki są po naszej stronie bez względu wybór wariantu.

Zapraszamy- każde dziecko przeżyje u nas wspaniałą przygodę!

Dodatkowe informacje:
Tel. 698 860 550 lub w siedzibie Centrum Wspinaczkowym „SPIDER” ul. Świecka 8

Adres

ul. Świecka 8
(dojazd od strony ulicy Racławickiej)

85-048 Bydgoszcz

Otwarte

pn-nd: 14:00 do 22:00