25 lutego 2019

Boulder Ekstraklasa – Spider Edition – WYNIKI !

7 runda Boulder Ekstraklasy na bydgoskim Spiderze już za nami !

W rywalizacji wzięło udział blisko 90 zawodników. W kategorii PRO Mężczyzn najlepszy wynik osiągnął Michał Wrzesiński (KSG Direta) osiągając wynik 67 pkt. tuż za nim uplasował się Michał Wilk (Łódzki Klub Wysokogórski) z 65 pkt. i Tomasz Ugorski z Bydgoszczy – 62 pkt.

W kategorii PRO Kobiet na najwyższym stopniu podium stanęła Aleksandra Brociek (Aucca Gdańsk) zdobywając 52 pkt. tuż za nią Paulina Tomczyk (Łódzki Klub Wysokogórski) 49 pkt. i Karolina Wojtaszek (Klub Wysokogórski w Bydgoszczy) 48 pkt.

W kategorii LIGHT Mężczyźni najlepiej poradził sobie Jacek Jastrzębski z Krakowa 69 pkt. następnie Mikołaj Grabe również z Krakowa 63 pkt. i Paweł Pedros z Gdańska 61 pkt. W tej kategorii najlepszy wynik wśród bydgoskich wspinaczy osiągnął Tomasz Wencka zdobywając 8 miejsce z 50 pkt.

W kategorii LIGHT Kobiety bezkonkurencyjna okazała się Joanna Stęporek z Nowego Sącza zdobywając 65 pkt. następnie Magdalena Nyrka zdobywając 60 pkt. i Marta Starczek 54 pkt. obie z Bydgoszczy.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy !

Za przygotowanie najwyższej klasy Boulderów dziękujemy naszym Routesetterom  Łukaszowi Jędrasowi, Dawidowi Białeckiemu i Marcinowi Czachowskiemu !

Pełna lista wyników znajduje się poniżej:

Wyniki – Mężczyźni – kat. PRO

Wyniki – Mężczyźni – kat. LIGHT

Wyniki – Kobiety – kat. PRO

Wyniki – Kobiety -kat. LIGHT

Adres

ul. Świecka 8
(dojazd od strony ulicy Racławickiej)

85-048 Bydgoszcz

Otwarte

pn-nd: 14:00 do 22:00