30 października 2019

Best Of Spider IV – GALERIA !

Best Of Spider IV już za nami !

Dziękujemy zawodnikom za udział w zawodach, wszyscy zasłużyliście na nagrodę. Walka była wspaniała do ostatnich chwil. W zawodach wzięło udział ponad 80 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Eliminacje, które przygotował dla Was jak zwykle niezastąpiony Łukasz Jędras, wyłoniły 7 finalistów i 6 finalistek. W finałach, autorstwa Wojtka Kaczmarka z Poznania, w kategorii mężczyzn najlepszy okazał się Marcin Rudowski z Gdańska. Wśród Kobiet najlepszy wynik po raz kolejny osiągnęła Emilia Płaczek z Gościeradza.

W kategorii Dzieci w wieku od 6 do 10 lat, w śród Chłopców najlepszy okazał się Daniel Mieleszko z Inowrocławia, a wśród Dziewczynek Laura Pawlikowska z Bydgoszczy. Bez wątpienia jest to najlepszy wynik sportowy naszej młodej zawodniczki.

Wśród Dzieci starszych, w kategorii Chłopców w wieku 11 – 14 lat zwyciężył Jan Mytych zdobywając komplet punktów zaledwie w 30 minut ! Wśród Dziewczynek najlepsza okazała się Anna Dudziak z AZS Poznań.

Za udział w zawodach dziękujemy a zwycięzcą gratulujemy !

Przypominamy, że sponsorami tej edycji zawodów Best Of Spider byli:

  • MJ Sport (https://www.mjsport.pl/) – oficjalnym przedstawicielem kultowych marek outdoorowych – Arc’teryx, Bergans of Norway oraz Five Ten
  • Five Ten – znana zwłaszcza w środowisku wspinaczy firma z USA produkująca najlepsze buty wspinaczkowe oraz rowerowe
  • OnlyBio / OnlyEco (https://onlybio.eu.com/https://onlyeco.eu/) – producent wysokiej jakości wegańskich kosmetyków oraz ekologicznych środków czystości na bazie naturalnych składników.
  • Dermativa (https://dermativa.pl) – Salon kosmetczno – podologiczny w Bydgoszczy, ul. M. Skłodowskiej-Curie 21a
  • Centrum Wspinaczkowe SPIDER – nas chyba nie trzeba przedstawiać 😉
Adres

ul. Świecka 8
(dojazd od strony ulicy Racławickiej)

85-048 Bydgoszcz

Otwarte

pn-nd: 14:00 do 22:00