Początkujący wspinacze

Zacznij przygodę ze wspinaczką!

Jedyne co musisz zrobić to przyjść do Centrum Wspinaczkowego SPIDER!

Na miejscu czekają na Ciebie instruktorzy, którzy Cię wszystkiego nauczą od podstaw. Wspinanie jest sportem dla każdego. Nie trzeba mieć świetnej kondycji i siły żeby zacząć się wspinać. Wystarczą dobre chęci! Dla niektórych jest to świetny sposób na aktywne odreagowanie po ciężkim dniu pracy a dla innych życiowa pasja która poparta jest regularnym treningiem. Podczas wspinania, któremu towarzyszą duże emocje, nieświadomie podejmujemy duży wysiłek fizyczny. W trakcie walki na ścianie nie myślimy o pracujących mięśniach a tylko o tym żeby wejść na górę. Dzięki temu nasz wysiłek jest bardzo intensywny i szybko możemy zauważyć pozytywne efekty aktywności fizycznej w naszym organizmie.

Przyjdź i sam się o tym przekonaj! Zyskasz nie tylko lepszą kondycję i sylwetkę ale poznasz też ciekawych ludzi i będziesz miał możliwość sprawdzenia własnych sił w naturalnych skałach podczas licznych wyjazdów wspinaczkowych. Nawet nie zauważysz, jak wejdziesz na sam szczyt!

Zabierz ze sobą sportowe buty i luźne ubranie które nie będzie krępowało Twoich ruchów. Sprzęt wspinaczkowy możesz wypożyczyć na miejscu.

Jeżeli będziesz chciał rozpocząć regularne treningi pod okiem instruktora to zapraszamy Cię do udziału w sekcji wspinaczkowej. Zapisy prowadzimy w siedzibie CW „SPIDER”.

Polecamy także nasze kursy wspinaczki na sztucznej ściance wspinaczkowej.