Sekcje wspinaczkowe w sezonie 2017/2018

POWROT
otwarcie(17)

Z wielką przyjemnością pragnie oficjalnie oświadczyć, że rozpoczynamy zapisy na Sekcje wspinaczkowe w sezonie 2017/2018 !

Poniżej w załączonym dokumencie znajdziecie tabelkę z wykazem wszystkich sekcji. Każda grupa opisana jest symbolem.

Zapisy do sekcji można dokonać drogą mailową pod adresem centrum.wspinaczkowe@gmail.com, pod numerem telefonu 698 860 550 lub dopisując się do zeszytu sekcji w siedzibie CW Spider.

W zgłoszeniu należy podać swoje Imię, Nazwisko, Telefon kontaktowy oraz symbole wszystkich sekcji które Wam odpowiadają.

Regularne zajęcia rozpoczynamy od 25.09.2017 !

W porównaniu z poprzednimi latami wprowadziliśmy kilka modyfikacji. Poniżej opis zajęć jakie możemy Wam zaoferować:

Zajęcia dla początkujących

Zajęcia adresowane do osób zaczynających przygodę ze wspinaniem. Trenując pod okiem fachowców nabierzesz prawidłowych nawyków wspinaczkowych. Specjalnie przygotowane zestawy ćwiczeń spowodują że szybko osiągniesz zaskakujące wyniki. Przez cały czas nad bezpieczeństwem twojego treningu czuwać będzie instruktor. Wprowadzimy Cię w tajniki wspinaczkowej materii. Techniki, skale, trening, buldering, szpej – jeśli nie masz pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi, tu na pewno się dowiesz! Jedyne co musisz zrobić to przyjść na pierwszy trening! W grupie początkującej stosowany jest rozbudowany zestaw ćwiczeń uzupełniających. Poziom obciążenia dostosowany jest do możliwości uczestników dzięki czemu unikamy przetrenowania.

Masz do wyboru następujące grupy:

P1 – P4 – Grupa początkująca / średniozaawansowana - Zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu przez 1:45 min. Terminy zajęć są stałe a grupy nie przekraczają 8 osób. Jest możliwość jednorazowej zmiany terminu zajęć po wcześniejszym ustaleniu z osobą prowadzącą. Rozliczanie odbywa się w cyklu miesięcznym. Zajęcia odbywają się na dużej i małej bulderowni a także na ścianie z liną.

SP – sekcja poranna początkująca / średniozaawansowana - Zajęcia odbywają się 1 razy w tygodniu w godzinach porannych przez 1:45 min. Termin zajęć jest stały a grupy nie przekracza 8 osób. Jest możliwość jednorazowej zmiany terminu zajęć po wcześniejszym ustaleniu z osobą prowadzącą. Rozliczanie odbywa się w cyklu miesięcznym. Zajęcia odbywają się na dużej i małej bulderowni a także na ścianie z liną.

B1 – Grupa bulderowa początkująca – Opłacasz z góry 4 lub 8 zajęć sekcji (1 lub 2 razy w tygodniu) i sam decydujesz w które dni chodzisz. Zajęcia odbywają się w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Nie musisz przypisywać się do żadnej grupy, chodzisz jak chcesz, jesteś ograniczony tylko miesięcznym okresem rozliczeniowym. Zajęcia trwają 1:45 min. i odbywają się na dużej i małej bulderowni.

Zajęcia dla zaawansowanych

Jeśli wspinasz się już od jakiegoś czasu to wiesz, że z miesiąca na miesiąc o postęp coraz trudniej. Na treningach udoskonalisz swoją technikę, zwiększysz siłę i wytrzymałość. Trenować będziesz według spersonalizowanego planu treningowego. Oprócz zajęć z instruktorem dostaniesz również wytyczne jak trenować samodzielnie. W grupie zaawansowanej stosowany jest zawodniczy zestaw ćwiczeń uzupełniających. Poziom obciążenia dostosowany jest do możliwości uczestników. Chcesz wspinać się na swoim maksie? Przyjdź na sekcje dla zaawansowanych. Instruktorzy CW Spider wycisną z Ciebie więcej, niż się spodziewasz! Progres gwarantowany!

Masz do wyboru następujące grupy:

Z1 – Grupa zaawansowana – Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu przez 1:45 min. Terminy zajęć są stałe a grupy nie przekraczają 8 osób. Jest możliwość jednorazowej zmiany terminu zajęć po wcześniejszym ustaleniu z osobą prowadzącą. Rozliczanie odbywa się w cyklu miesięcznym. Zajęcia odbywają się na dużej i małej bulderowni a także na ścianie z liną.

B2 – Grupa bulderowa zawansowana – Opłacasz z góry 4 lub 8 zajęć sekcji (1 lub 2 razy w tygodniu) i sam decydujesz w które dni chodzisz. Zajęcia odbywają się w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Nie musisz przypisywać się do żadnej grupy, chodzisz jak chcesz, jesteś ograniczony tylko miesięcznym okresem rozliczeniowym. Zajęcia trwają 1:45 min. i odbywają się na dużej i małej bulderowni.

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia z dziećmi to połączenie wspinaczki z różnymi formami zabaw ruchowych. Instruktorzy dbają o harmonijny rozwój młodego organizmu dostosowując ćwiczenia do jego możliwości. Zajęcia dla dzieci są realizowane w oparciu o specjalnie przygotowany program. Zawiera on wiele gier i zabaw, podczas których uczestnicy uczą się technik wspinaczkowych, świetnie się przy tym bawiąc. Kładziemy nacisk na praktykę i dużą ilość wspinania. Wprowadzamy również elementy ogólnorozwojowe. Wszystkie ćwiczenia przeprowadzane są w przystępnej dla dzieci formie, z wykorzystaniem pełnej gamy materiałów dydaktycznych, zabawek i piłek. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze możemy zagwarantować, że nasze zajęcia dla dzieci prowadzone są na najwyższym poziomie.

D1 – D3 – Grupy dziecięce – Zajęcia odbywają się 1 razy w tygodniu w godzinach porannych przez 1:30 min. Termin zajęć jest stały a grupy nie przekraczają 6 osób. Jest możliwość jednorazowej zmiany terminu zajęć po wcześniejszym ustaleniu z osobą prowadzącą. Rozliczanie odbywa się w cyklu miesięcznym. Zajęcia odbywają się na dużej i małej bulderowni a także na ścianie z liną.

Zajęcia z podstaw techniki wspinaczkowej

Jeżeli jesteś zupełnie początkujący, bardzo chciałbyś się wspinać a nie masz możliwości zapisania się do sekcji wspinaczkowej to te zajęcia są właśnie dla Ciebie ! Podczas treningów nauczysz się jak prawidłowo łapać chwyty i jak stawać na stopnie. Zgłębimy technikę frontalną i skrętną. Ponadto skupimy się na poprawnej pracy rąk i nóg, umiejscawianiu balansu oraz wielu innych aspektach wspinania !

ZAP – Zajęcia zapoznawcze ( podstawa techniki wspinaczkowej ) – Zajęcia odbywają się 1 razy w tygodniu przez 1:45 min. Zajęć nie trzeba rezerwować. Nie ma ograniczonej liczby uczestników. Rozliczanie odbywa się za pojedyncze zajęcia. Zajęcia odbywają się na dużej i małej bulderowni a także na ścianie z liną.

Cennik sekcji:

Ulgowy

Normalny

Zajęcia 2 razy w tygodniu po 1:45 godziny + karnet

200 zł

220 zł

Zajęcia 1 razy w tygodniu po 1:45 godziny

120 zł

140 zł

Sekcja dziecięca 1 raz w tygodniu po 1,5 godziny

100 zł

Zajęcia z podstaw techniki wspinaczkowej (ZAP)

36 zł

40 zł

Terminy sekcji w sezonie 2017/2018

  • 6 września 2017
  • 20:06